| AliceInMordor a întrebat:

Cum vi se pare acest filmulet: http://www.youtube.com/watch?v=ohtsxt91Ek0? e primul meu filmulet.

4 răspunsuri:
| Karashi a răspuns:

Sincera sa fiu... te pricepi la video! Mai bine nu cred ca se putea! Ai inbinat bine imaginile, cu efectele si melodia(asta daca e facut de tine ^_^)
Si daca nu e facut de tine, sa stii de la mine, ca ai gusturi bune! ^_^

| justMe29 a răspuns:

Frumos! si ffff dragut!happy

| ChishyyAlle a răspuns:

E dragut happy. Imi place! Iti trimit imediat mesaj cu un alt filmulet dragalas! Funda meriti tu nu eu pentru acest filmulet!

| matei20 a răspuns:

E super tare si RockGirl are dreptate tu meriti funda nu noi! Bravo! Imi place mult!