| khrys a întrebat:

Cum vi se pare Alex Velea?

Răspuns Câştigător
| resp3ct a răspuns:

Un idiot care se da mare, gen Puya happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonul a răspuns:

Acum mi se pare putin cam ciudat, inainte era tare, dar dupa ce a renuntat sa cante cu Conect-r totul s-a schimbat, daca a ajuns sa scoata melodii ce repeta un refren pana nu mai poate, si sa-si faca videoclipuri are nevoie sa adune 2000 de oameni straight face penibil.

| georgiiiy a răspuns:

@Mafia Fan Alex nu a adunat 2000 de oameni sa faca un videoclip, pentru ca videoclipul il are facut, era un flash moboh go on

Apropo de intrbarea ta :d ...imi place foarte mult Alex :X:X:X:X:X:X... dupa parerea mea e cel mai bun, are o voce superba:Xarata bine:X, ce imi vreti?winking

tie iti place?

daca da, ce melodie iti place cel mai mult de la el?
mie "dragoste la prima vedere " "iti multumesc" "selecta" si cam toatetongue

astept raspunswinking