| iepurica_7902 a întrebat:

Cum vorbesti pe chat?

Răspuns Câştigător
| TheToxicNightmare a răspuns:

Te inregistrezi pe site-ul acela special te loghezi iti faci cont si vorbesti.

11 răspunsuri:
| denysa15 a răspuns:

Si eu am aceesi problema ...nu imi apare casuta aia "scrie aici" si am cont. ce se intampla?

| Mihaela_9047 a răspuns:

Asa usor ca toata lumea laughing
iei tastatura in brate
stingi lumina
incui usa
iei un suc sau apa langa tine
si samanta floricele orice ce poti sa mananci si incepi sa vorbesti
sper ca te-am ajutat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chat-ul de pe TPU? Dai click pe "Discuta live" [ sus cu albastru, langa "Prima pagina"], apoi unde scrie "...scrie aici" pui ce vrei sa spui si apoi dai click pe "Trimite mesajul" si astepti pana se publica raspunsul tau.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iepure sa-mi-l aduci pe vali in genunchi la mine si as vrea o petrecere la vara dar sa fie nemai pomenit petrecerea! pe vali sa mi-l aduci maine and scap de la scoala pliz iepurasul meu mumos!big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google. 85% gasesti acolohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ff dulce iepurika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti draguta si te ajut trebuie doar sa te inregistrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor intri faci cont si vb cu cine vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.Asta incerc si eu sa aflu

| Bebbytzaa a răspuns:

Mie nu imi apare casuta cu ''scrie aici'' thinking

| simona_9122 a răspuns:

Buna