| Flavianadx a întrebat:

Cunoașteti adulti sau persoane 18+ care se uita la desene animate gen Tom&Jerry, Donald Duck? Oamenii ăștia chiar sunt redusi? laughing
Eu când eram mica dacă nimeream pe vreun desen din întâmplare, îmi venea sa sparg tv-ul.
Deci ce poate vedea atractiv la un desen o persoana adulta?

32 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hai sa zicem ca nu chiar Tom&Jerry, Donald Duck... dar cunosc foarte multe persoane care se uita la animeuri/filme animate/desene din copilarie si alte lucruri de genul, pentru ca le dau o senzatie de bine.

Chiar si eu ma mai uit tongue

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt destui adulti care se uita la desene animate
Sunt nostalgici.