| anutsaa a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste personaje din desene animate. Ceva gen Tom, Jerry, Donald Duck, Pluto, Flap Jack etc. Nu am ce face si vreau sa ii desenez:d. Nu personaje de pe Disney Channellaughing. Pleaseebig grin. Cele mai multe, funda!

Răspuns Câştigător
| Biia14 a răspuns:

Buna! Bugs Bunny,Mickey Mouse,Pestele Nemo,Pinnochio,Fred Flinstone,Batman si Batwoman,Dexter,Hello Kitty,Fetitele Powerpuff,Johnny Bravo,Superman,Asterix, Obelix,Shaggy,Scooby Doo,Totally Spies,Sailor Moon,Daphne, Velma,Duck Dodgers, Courage the cowardly dog, Cow and Chicken.Cam atatea imi vin in minte.

3 răspunsuri:
| Biia14 a răspuns:

Mersi anutsaa :*:*>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Winnie the pooh,Olive,Popey,Ursul Yogi,Bolt,Alvin and the chipmunks,Scooby-Doo, Spike(din Tom and Jerry), Duck Dodgers.

| andreeadraghici64 a răspuns:

Buna!
Nemo,Dexter,Mickey Mouse, Scooby-Doo, Hannah Montana, Obelix, Rapunzel