| Bya132 a întrebat:

Va place Donald Duck? laughing daca da, de ce? daca nu, de ce? Mie imi place Donald Duck foarte mult desi numai credeam ca la 12 ani ma mai uit la desene animatelaughing)imi place cum vorbeste foarte mult desi nu inteleg nimicrolling on the floor.

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Tu la 12ani? eu ma uit si acum la 19laughingpreferatii mei sunt tom&jerry

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi este un adevărat desen animat!
Pa, pa.

| ăăăă a răspuns:

:-&

desene rolling eyes laughing

mie mi-au placut ( la trecut )

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Imi plc, imi plc cum vorbeste si imin place cand se enerveaza si vocea pe care o are! Te face sa crezi ca e un copilash mic si asta te face sa-l simpatizezi! Daram si eu o intrebare : ce cauta intrebarea ta la T/A

| WyvernSky a răspuns:

Etse amuzant rau donald duck face parte din Wat Disney impreuna cu Mickey Mouse.Playhouse Disney e de copii mici si nu stiu nu se intelege nimic doar un cuvant-2!rolling on the floor

| ALEXANDRA_5803 a răspuns:

Si mie imi place, dar mai mult imi place daisy big grin imi place cum se imbraca in mov laughing

| ladypink1 a răspuns:

Dap big grin Imi place mult dar nici eu nu inteleg.laughing Imi place parca e un bebe care incepe sa vorbeasca laughing)