| Iza_1189 a întrebat:

Da-ti-mi si mie exemple de parole pentru a-mi pune la facebook! o parola grea va rog mult:*:**:* funda:X

Răspuns Câştigător
| NameName a răspuns:

Pai sunt mii si mii de posibilitati. Iti zic cateva care imi trec acum prin minte: 10iza01 pass123word... Nu prea stiu ce sa zic, dar ca sa fie "grea" trebuie sa fie si cu litere si cu cifre si sa nu fie numele tau, sau data nasterii. fundita, plzbig grin

1 răspuns:
| Irina_Irinutzza_1995 a răspuns:

Asta caut si eu k mi-am pus trei parole pana acum destul de grele si degeaba