| XenofX a întrebat:

Bunahappy
stiti cumva cum pot pune parola la foldere
?
funda:X

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu se poate! ar fi bine sa existe asa ceva, asi ascunde si eu unele poze de mamalaughinglaughinglaughing
Pa, pa.

| Ovidiu a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa faci nu se poate. dar poti crea un folder unde vrei tu si apoi sa dai clic dreapta pe el proprietati si apoi HIDDEN(variaza in funtie de sistemul de operare). si gata, el nu se mai vede. cand doresti sa-l vezi, la windows 7 ma refer, este ceva in stanga sus a Explorer-ului-in locul unde ai folderul respectiv si dai show...

| Ady3835 a răspuns:

Te intereseaza mai bine sa faci un folder imvisibil? foarte interesant! lasa-mi un mesaj iti voi raspunde

| XenofX explică:

Ba este da suntem noi mai in urma cu tehnologia
si pentru asta vreau si eu da de fratemiu ca el paraste big grin
ceao happy
:*