| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai fi un animal pentru o zi ce animal ai alege si de ce? big grin

34 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Aş face schimb cu motanul meu, nu face nimic toată ziua, leneveşte, mănâncă, doarme, inspectează prin casă, n-are responsabilităţi, n-are griji...asta viaţă!

| Bacemi a răspuns:

Inorog deoarece se stie ca acest animal cu puteri miraculose reprezinta binele si intelepciunea.

| Arthur a răspuns:

Mai bine Leu pentru o zi decat soarece pentru o viata intreaga.

nony
| nony a răspuns:

T-Rex.Sa va mananc ficatii laughing

nony
| nony a răspuns:

@Auran, nu stiu cu ce scapati, daca scapati, dar ar fi bine sa faceti partiehee hee
@JesSYkA, nu par, chiar sunt.Am in menu toate animalele de aiciwinking

| JeSa a răspuns:

Scorpionul...tonguedeoarece devin o "vampa"...pe langa ca voi atrage, am sa imbin si utilul cu placutultongue

| JeSa a răspuns:

Nony ce feroce, vrei sa parilaughingrolling on the floor)

| JeSa a răspuns:

Nony - stiam ceva, de taurtongue, cum ca ai fiwhistling

auran
| auran a răspuns:

Soim, mi-ar place sa cutreier intinderile pamantului si in plus as avea si o minte agera...

auran
| auran a răspuns:

Nony, bine ca scapam cu creierasul intreg (ma rog, de la caz la caz)...

auran
| auran a răspuns:

JeSsy ori dinozaur ori taur, tot trebuie sa facem partie cum spune Nony... asa ca eu plec la nanita...

| daniDeeDee a răspuns:

Broasca...

sa ma lase dracul toti in pace...

| hamsterx a răspuns:

Hamster pentru ca sunt curioasa ce e in mintea lor cand alearga pe rotitza aia straight face laughing

| alecs871 a răspuns:

Eu sunt deja un animal.

| Ionutzsa a răspuns:

Un catelush din ala mic si pufos :X

| anonimmmmm a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu caine, deoarece cainele este un animal destept si prietenos, si as vrea totodata sa ma pun in pielea catelusului meu sa stiu ce-i place si ce nu, si de ce are nevoie pentru a se simti bine, pentru al cunoaste mai bine.big grin

| remus a răspuns:

Pentru o zi, as vrea sa fiu vultur, mai bine decat o viata cioara!

| DontAsK a răspuns:

Un cocostarc, sa stau toata ziua intr-un picior, na.big grin

| roby96 a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu un papagal...macar o zi fara stres de la scoala.si sa stau toata ziua fara sa fac nimicbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| oana23madrid a răspuns:

O pantera...

| andalu a răspuns:

O puma, sunt frumoase si puternice si f agile happy

| 12345ok a răspuns:

Rac zodia mea.

| alexadriann a răspuns:

Pinguin

| blue23 a răspuns:

Tigroaica, deoarece ma reprezinta iar in zodiacul chinezesc sunt tigru de focwinking

| AsU_2581 a răspuns:

Lenes.sa stau toata ziuabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Berbec. Este o expresie, cind i se explica unei persoane ceva la infinit si nu pricepe, se spune ca e berbec. Sint si eu curios cum e rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce vezi in fotografia mea.Sint frumos?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vultur, aviz porumbeilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Delfin pentru ca imi place sa inot