| TheWalker11 a întrebat:

Daca ai fi un animal, ce animal ai alege? (de ce? )

Răspuns Câştigător
| Laariss a răspuns:

Leul, pentru ca este cel mai puternic animal!

10 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

O pisică deoarece lenevesc toată ziua şi duc o viaţă fără griji.

| Liviu a răspuns:

Asemenea zodiei mele, as alege sa fiu scorpion nu e chiar un raspuns pe baza intrebari tale, insa altceva nu mi-ar place.Cat despre 'de ce?' Pentru ca veninul unui scorpion poate omori si un elefant happy Mereu e subestimat,in plus e ceva genu 'invizibil' banal, poate fi trecut cu vederea.insa e letal happy Loveste din umbra, rapid si la 'subiect' happy

| William a răspuns:

Un vultur ca sa pot sa zbor.

| Felys a răspuns:

Omul este de fapt un animal, face parte din regnul animal, asa ca as alege ce sunt deja

| LaughingKarima a răspuns:

O pisica. Ca sa dorm toata ziua fara nicio grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș alege să fiu un corb deoarece e unul dintre cele mai inteligente păsări.

| SorinaSuciu a răspuns:

As alege sa fiu un caine deoarece as fi credincios si oamenii m-ar iubi

| p5ych0 a răspuns:

Ceva cu aripi, sa un tigru, un tigru cu aripi ar fi perfect.

| mms123 a răspuns:

Catel ( sunt foarte draguti ) sau urs panda ( sunt foarte draguti ) happy

| Claudtza a răspuns:

As... alege leu deoarece leu vine si de la bacnota de un leuwinking