| Alex9133 a întrebat:

Daca ai fi un obiect ce obiect ai fi?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un cap tractor MAN si in spate as avea o cisterna cu benzina/motorina iar cand politia m-ar opri as deschide usa si cand vede ca nu e nimeni il incui inauntru si ii zic: sa nu zici la nimeni ceea ce iti spun acum ca vin la tine acasa si cand iesi pe usa blocului ne suparam rau de tot.

| Graphee a răspuns:

- Cred că aş vrea să fiu un aparat de fotografiat, deoarece aş fi plimbată în multe locuri.

| BRG a răspuns:

Dacă aș putea fi un obiect, aș vrea să fiu un pantof cu toc în piciorul unei doamne sau domnișoare elegante, făcîndu i masaj cînd o dor picioarele de atîta stat sau mers pe el.

| xDヅ a răspuns:

As fi un iPhone 5.

| Emilia23 a răspuns:

As fi o papusa.`.=]]

| adinaciosescu a răspuns:

Un motor cu reactie...

| adi227 a răspuns:

Un avion