| Șosețică a întrebat:

Daca ai gasi un telefon mobil pe strada ce ai face?

8 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

As suna la Politie.

| aly a răspuns:

Mas uita sa vad daca este cineva in jurul meu si il bag in buzunar.

| 5SOS a răspuns:

L-as lua fara nici o problema.

| mikysweet96 a răspuns:

Las lua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit asta acum cativa ani si l-am strigat pe cel din fata mea cu ideea ca el l-a pierdut. Si asa era. I l-am dat inapoi si mi-a multumit.

| Radaaa a răspuns:

Daca asi gasi i-phone l`as pastra laughing

Daca asi gasi un rablagit i l`as da lu bunicalaughing

| Larisa_4787 a răspuns:

Ai 3 optiuni:
1. Il pastrezi.
2. Il duci la Politie.
3. Daca nu te hotarasti la una dintre cele 2 de mai sus, il lasi acolo cu gandul ca altul va stii ce sa faca cu el.

Eu l-as lasa acolo. laughing

| Râma a răspuns:

Eu mintal traiesc in vremea lui Tepes deci as lua o la fuga sau l as duce la politie rolling on the floor)