| BucurCristina a întrebat:

Daca ai putea fi pentr-o o zi orice personaj de fictiune, orice vedeta sau oricine cine ai vrea sa fi? De ce?

Eu as vrea sa fiu Hermione din Harry Potter.(nu ma judecati sunt fana acestei serii de carti.)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scarlett O'Hara.Pentru ca as vrea sa traiesc in Sud, sa cunosc traditiile si modul de viata al oamenilor inainte de izbucnirea Razboiului de Secesiune.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Superman, ca vreau sa zbor sa sperii lumea din avioane \(^o^)/

| OldSoul a răspuns:

Pikachu.
Sa merg pe strada si sa "agat" fete laughing

| Victor453 a răspuns:

Pit Milarg (Jocurile foiamei) ador acest film, nu stiu de ce)), pur si simplu sa fiu un erou a acestui film