| SexyAnon a întrebat:

Daca am fumat 7 tigari, mi se poate intampla ceva? adica sa am probleme cu plamanii, sa nu mai cresc:-s. e grav?:-s

Răspuns Câştigător
| RzVq a răspuns:

Uite ok inteleg ca tentatia e mare dar incearca sa nu o mai faci...
Adica nu e prea bine pentru sanatatea ta adica 7 tigari acum nu o sa fie ceva grav poate nu ai nimic faza cu crescutul nu stiu cat e de adevarata ok recunosc ca de obicei persoanele care fumeaza nu sunt foarte dezvoltate...
P.S.:Sfatul meu incearca sa te lasi gandeste-te la 2 lucruri bani pierduti + sanatatea deci Bafta

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se intampla nimic

evenso
| evenso a răspuns:

Daca ai problema cu plamanii de ce fumezi?
Fiecare fir de tigara fumata iti face rau mai ales daca ai deja probleme de sanatate.
Discuta cu medicul tau de familie.

| Elliana534 a răspuns:

Fumez de la 14 ani acu am 18, debea am facut un control la plamani sunt sanatosi si bine dezvoltati sunt doar mesaje bagata in cap de mass media. Fumatul dauneaza dupa 10 ani de fumat. Nu are nimic nu o sa se intample nimic

| Oana92 a răspuns:

Daca te rezumi la aceste 7 tigari nu vei pati nimic, dar trebuie sa ai grija sa nu devina obicei/viciu!

| Delicacy a răspuns:

În cel mai rău caz, o mică tuse.Dar, aşa cum spune toată lumea, acesta este doar începutullaughing...

| michelia a răspuns:

Considera ca a fost un experiment, l-ai depasit si te opresti. Deocamdata nu e grav.
Daca urmeaza inca una si apoi inca una, ajungi sa fii dependenta si sa ai probleme de sanatate.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

De la 7 ţigări, nu, nu păţeşti nimic DACĂ te opreşti din fumat şi nu mai pui gura pe ţigară vreodată.
Dacă nu, o să ai sigur probleme de sănătate şi da, e foarte posibil să nu mai creşti în înălţime dacă eşti încă în perioada pubertară.

| RetardedRacoons a răspuns:

Da, risti sa ramai gravida pe viitor, pentru ca femeile care devin dependente de tigari de tinere se dovedesc a fi adesea lipsite de vointa, ajung sa faca sex oral si anal in grup si sa se apuce de heroina.

Răspuns utilizator avertizat
| SexyAnon explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, mi-am jurat ca nu mai pun gura pe tigara. E o mare prostie!

| Auroree a răspuns:

Stai calma ca 7 tigari este un lucru neglijabil (total) nu iti va face nici o problema in viata. Dar oprestete nu este bine!