| anonim_3797 a întrebat:

Daca am un canal de Youtube interesant. Cu videouri total noi si cum nu mai are nimeni... interesante si toate cele.
Cum il fac cunoscut?
Cam care ar fi modalitatile? ca asa si de ii cel mai tare si nu stie nimeni de el e fix degeaba.

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

Trebuie sa-l promovezi.
Daca vrei sa-l promovezi prin intermediul youtube-ului trebuie sa platesti, dar mai bine vorbesti cu anumiti bloggeri sa iti posteze canalul pe site-urile lor sau prietenii.
Posteaza-l pe facebook si alte site-uri de socializare, roaga-ti prietenii sa faca la fel etc, etc.