| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti, unde a-ti locui: la Poli sau Ecuator? Eu la Ecuator.

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Si eu tot la Ecuator, pentru ca nu suport frigul.

| gemeni6226 a răspuns:

Bineinteles la Ecuator nu suport frigul.

| WaterDrop a răspuns:

La poli cu siguranta, acolo traiesc toate creaturile mistice, cum ar fi ursul din reclama Coca-Cola, Mos Craciun, Picior Mare, Pinguinii.Ai mereu berea rece si curent gratuit de la nasul lui Rudolph si o multime de elfi care iti pot face toate poftele.Mai frig asa este, insa poti uita rapid de el cu toate aceste minunatii in jur.

| syd2 a răspuns:

La poli. La ecuator e prea cald.

| munteanuionvictor a răspuns:

La ecuator e mai bine.

| Gabriel_Alex_2000 a răspuns:

La Ecuator chiar daca ploua zilnic e mai cald si mai bine decat la Poli.