| Undercover10 a întrebat:

Daca ar fi sa caracterizati intr-un singur cuvant fericirea, care ar fi acela?happy

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Familia care te sustine si prietenii care ii chemi alaturi de tine in clipele bune ale vietii iar in cele rele vin nechematihappy

| Brâncuşi a răspuns:

Fericirea,este ceva care te face Fericitbig grin Nu, deci fericirea este o stare minunata care ti-o aduce o veste minunata s-au cineva anume, coca-cola s-au o fata frumoasahappy...Asta este parerea mea...

| Wøodenpints a răspuns:

Bere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iluzie.

| liliacALB a răspuns:

TPU /UPT - Toti pentru unul, unul pentru toti! De aici rezulta multa si mare fericire! Restul e iluzie!

| atssuka a răspuns:

Japonia laughing