| bc83boom a întrebat:

Daca ar fi sa votati pentru antrenorul la nationala de fotbal a romaniei, pe cine ati vota? si cu cune ati face echipa de jucatori?

1 răspuns:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Acum este cam tardiv, a fost deja desemnat Razvan Lucescu. Totusi, de dragul exercitiului, eu l-as prefera pe Mircea Lucescu - proaspat castigator al Cupei UEFA. Coman - Rat, Goian, Radoi, Ogararu - Cristian Tanase, Adrian Cristea, Bourceanu, Mutu - Marica, Maximilian Nicu. Ar fi o cioaca?