Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Daca ar trebui sa iti schimbi prenumele, care ar fi cel nou pe care l-ai alege?

280 răspunsuri:
| LarisaStanciuu a răspuns:

Loredana happy

| BornToBeLoved a răspuns:

Roger

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Nu cred ca as vrea sa il schimb.dar poate ar fi frumos ''Mary''

| Jokerashul a răspuns:

Anubis big grin

| Andreiu68 a răspuns:

Eden Lorenzo sau Mymo

| DiannaaMiha a răspuns:

Alice

| Marily1997 a răspuns:

Pai imi place numele meu Marilyn ca imi sta, dar mi-ar placea Manuella.big grin

| Didishorr a răspuns:

Inainte imi uram numele, dar acum il ador, dar daca ar fi sa-l schimb asi alege Viviana.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Cecilia

| Funions a răspuns:

Imi place prenumele meu, Ianolia este unic in Romania si imi place cand cineva se incurca in el pentru ca nu este cunoscuthee hee

| OtakuShoujo a răspuns:

Nu ar fi roman si ar fi Sayaka sau Asuna. Dar mie imi place prenumele meu.

| SLS a răspuns:

Ana

| lullaby23 a răspuns:

Mi-ar placea sa il schimb in Antonia Sophie.

| Antimanele104 a răspuns:

Cel mai probabil nu ar fi un prenume romanesc, ci unul strain,Damon, dupa personajul meu favorit din seria Gears of War(n.a. Damon Baird).

| Cherry94 a răspuns:

Cherry

| Emmett a răspuns:

Englezesc: Davis sau John
romanesc: Alexandru sau David

| StartingANewLife a răspuns:

îmi place Miriam/Maria, însă Eliada mi se pare un nume cu adevărat deosebit. Îmi place mult şi Alexandrina.

| Vi1rus a răspuns:

As schimba numele Ronaldo big grin

| escapegoatxd a răspuns:

Pai imi place prenumele asta dar sa zic ca l-as schimba in Sebastian

| euAnonim100 a răspuns:

Ioan! big grin Chiar nu stiu de ce!

| LanGooP a răspuns:

Eu l-as schimba in "Axel", insa imi place si prenumele meu care il am.

| Kariin a răspuns:

Melisa

| Madallina3 a răspuns:

Eu nu as schimba nimic. happy

| hamsterita29 a răspuns:

Sophie

| davidrcv a răspuns:

Mie imi place de al meu, David.

| FionaFlower12 a răspuns:

Pai prenumele meu este Fiona si imi place extrem de mult dar daca ar fi obligatoriu sa il schimb cred ca l-as schimba in Phoebe (altul acum nu-mi vine-n minte)! Oricum nu cred ca mi-as schimba prenumele vreo data ca imi place foarte mult! happy big grin

| AleAlexandraIdk a răspuns:

Mie imi place prenumele meu big grinwinking

| DoarEu291 a răspuns:

Imi ador numele! Dar. daca ar fi.l-as schimba in "Rebecca".

| Ghknn a răspuns:

Mie îmi place prenumele meu. Dar dacă aș putea la-ș schimba în Junn.