Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Daca ar trebui sa iti schimbi prenumele, care ar fi cel nou pe care l-ai alege?

280 răspunsuri:
| Paturik a răspuns:

Desi Nicoleta imi place, daca as putea sa-mi schimb prenumele l-as schimba cu Maia sau Emma puppy dog eyes

| fuckbbi a răspuns:

Vreau foarte mult, sa-mi schimb in Alina happy Mi se pare un nume dragut + de succes!

| Mariana2B a răspuns:

Adela

| MIVCrochet a răspuns:

Beatrice sau Valentina

| Anndreyy a răspuns:

Spike ♥

| NataliaAntonia a răspuns:

Desi nu imi prea place numele Ionela, pot spune ca l-as schumaba cu: Andreea, Ioana, Beatrice, Luiza, Mihaela

| AnnMirele a răspuns:

Jordan sau James, chiar daca sunt fata.

| CRITEL5 a răspuns:

Eu as alege Violetta.

| Paulinaxoy a răspuns:

As schimba Andreea in Victoria. Si al doilea nume Liliana in Carmen.

| andreea13deea a răspuns:

Rebecca

| DellyDell a răspuns:

Nu cred ca mi-as schimba numele, dar daca chiar ar fi neaparata nevoie as vrea Daria, e foarte aproape de numele meu de acum, Delia

| loveyou20011 a răspuns:

Imi place numele meu dar imi mai plac si :corina, larisa, cassiana, karla

| Adelin01 a răspuns:

Eu mi las schimba in Andrei.

| PopAnaMihaela a răspuns:

Selena

| SashaSiAtat a răspuns:

Hmm... Mi-ar placea Kaellinne sau Ada.
Desi nu vreau sa-l schimb pentru ca e foarte special cel pe care-l am acum.

| Anna97854677 a răspuns:

Jessica

| mephistto a răspuns:

William

| PlayFreestyleFun a răspuns:

Eduard

| Tedddyy a răspuns:

Francesca :happy

| SmoKez a răspuns:

Eiden

| selfieimage a răspuns:

Elisabeta, Ecaterina. Imi plac numele complexe, sau Ana. laughing

| KiLLeR04 a răspuns:

Eu nu mi-as schimba prenumele :3

| MaTLe a răspuns:

Eu as alege numele Marius.

| carmyx a răspuns:

Nu l-as schimba

| Adeeeeeeeeex a răspuns:

Nu le'as schimbabatting eyelashes Am doua prenume de sfinti...asa ca mai multe cadouri pentru mine big grin laughing)

| XTraLaLaXDianaX a răspuns:

Buna! Poate Adelina sau Ioana...

| RiriK a răspuns:

Imi place numele meu, insa daca as mai putea alege un nume, as alege numele Melissa sau Maya happy

| ionpusca a răspuns:

Imi place pe cel care il am!