| 393Dan a întrebat:

Daca ar trebui sa-ti schimbi numele ca sa scapi de politie, ce nume ai alege?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Mai, nu m-am uitat. Am zis un nume, si l-ai evaluat ca folositor. Ce o fi folositor in asta?

35 răspunsuri:
| William a răspuns:

William.

| T0T a răspuns:

Dan Spătaru.

Piesa asta este hit! Dan Spătaru n-a murit!

| minrest a răspuns:

Dane, stiu ca nu cauti sa scapi de politie, dar iti spun totusi ca nu poti scapa de politie prin schimbarea numelui.

| 393Dan explică (pentru minrest):

Ok, atunci daca te cauta politia si vrei sa iesi din tara folosind alt nume?

| minrest a răspuns (pentru 393Dan):

Numele trebuie demonstrat cu acte. Se spune numele cu gura si cu dreapta se intinde actul.

| 393Dan explică (pentru minrest):

Acte falsificatewinking Tu fugi de politie xD

| minrest a răspuns (pentru 393Dan):

Dane, am senzatia ca tu vorbeai despre nume, si nu vreau sa iti deturnez subiectul. Dar actele se prezinta, si se verifica in baza de date la telefon. Asa ca actele false nu mai sunt utile decat pentru cele mai superficiale controale.

| 393Dan explică (pentru minrest):

Ok, acum alege un nume wave Ohappy

| minrest a răspuns (pentru 393Dan):

Popescu M. Adrian.

| 393Dan explică (pentru minrest):

Frate cu SareInOchi? fugiti amandoi? x)

| 393Dan explică (pentru minrest):

La mine "folositor" e ca si "Like" pe Facebook. Ca un mersi pentru raspuns.

| minrest a răspuns (pentru 393Dan):

Mai, nu m-am uitat. Am zis un nume, si l-ai evaluat ca folositor. Ce o fi folositor in asta?

| Clorox a răspuns:

James Montgomery!

| GoldenZenith a răspuns:

Daniela Coptu.

| deeeaqq a răspuns:

Alberta!

| 393Dan explică (pentru deeeaqq):

Alberta si mai cum? )

| deeeaqq a răspuns (pentru 393Dan):

"Alberta Kjellbeerg"
Dacă mă gândesc mai bine "Alberta și mai cum", genial numele, sigură n-o să mă găsească.

| ShaOfHatred a răspuns:

Mocian Tudor(asta e numele unui coleg si faza ca toti ii spunem numele e deja un meme)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 Cent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popescu Lenuţa.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Imi place numele meu, dar daca ar fi sa aleg ar fi Ruth Smith.

| 393Dan explică (pentru Cinevacatoatalumea):

E un nume la intamplare sau e cineva special?

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru 393Dan):

Ruth are o legatura cu numele meu actual, iar Smith imi place pur si simplu.

| CdeMetal a răspuns:

Vali Vijelie.

| Teffan a răspuns:

As alege numele 399Dan, ca sa scap prin a da vina pe altcineva. laughing

| Teffan a răspuns:

393Dan,pardon.

| Vlach a răspuns:

Leotescu Silvian Ion

| TheLifeIsGood a răspuns:

As alege numele unei/unui colege/coleg cu care nu ma prea inteleg.

| AntoniaRules a răspuns:

Rose Maria.

| Ghost963 a răspuns:

Felix,Carol sau Andrei Carol

| Alll3x a răspuns:

Gigel Frone happy

| Marieta_Roxana_2000 a răspuns:

Gheara Ana Maria.

| NoobCaNoob a răspuns:

Adolf Hitler

| fdfgdgd a răspuns:

Mariana Hopulele sau Artaxerxe Bubulac, dar mai întâi îmi schimb fățău*.