| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea 3 dorinte pentru a va pune dorinte care ar fi? A mea prima ar fi sa am un infinit de dorinte:laughing

Răspuns Câştigător
| TipaSecsiii88 a răspuns:

Prima ar fi sa am 16 ani, a doua sa fiu intragostita si el de mine de persoana respectiva a treia sa am bani laughing imi dai si mie funita?

6 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

1.Ca eu si toate persoanele pe care le iubesc sa fie nemuritoare.
2.Sa gasesc baiatul ideal si ca el sa fie la fel de indragostit de mine.
3.Sa fiu sanatoasa.

De fapt, intrebarile 2 si 3 le-as inversa:X

| PetreConstanta a răspuns:

Asa daaaa un infinit de dorinte INDEPLINITE

| AFR81 a răspuns:

1- Sa'l intalnesc pe Roger Federer.
2-Sa'l intalnesc pe Roger Federer.
3-Sa'l intalnesc pe Roger Federer.

| n30x a răspuns:

Sa fiu 1 sanatos 2 sa am un card verde 3 parc auto in garajul personal xD

| elys_6777 a răspuns:

Prima ar fi sa am am 14-15 ani.sa fiu cu el si el cu men si un infinit de dorinte:*

| aleksa a răspuns:

.din punctul meu de vedere, dorintele.ar trebui sa fie legate de lucruri/situatii care nu depind de tine. ale mele ar fi.
1. sa nu fiu niciodata nevoita sa renunt la cei dragi
2. ca fiecare copil sa fie lasat sa-si traiasca copilaria
3. sa ma teleportez big grin