| AndrogynBeauty a întrebat:

Dacă aţi avea ocazia, ca pentru o săptămână, o vedetă din Ro (femeie sau bărbat), pe care n-o puteţi suporta, să fie total sub controlul vostru, la cine v-aţi gândi? Şi ce aţi pune-o să facă? Doar o săptămâna, ok? happy

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Andreea Tonciu
As pune-o sa spele toaletele la scoala, si sa doarma in pubela aia mare de gunoi din curtea scolii.

6 răspunsuri:
| ArcAnna a răspuns:

Cel mai al dracu rrom... l'as pune sa ii omoare pe toti ai lui

| Bylok a răspuns:

Adelina Pestritu(nu o suport). as pune-o sa sa stea la bunica mea ar fi cel ma naspa lucru.ar pleca impuscata de acolo, plus ca bunica nu o suporta i-ar face viata un calvar

| ArcAnna a răspuns:

As pune'o sa te protitueze pe andreea marin

| Saturday a răspuns:

Pitipoancele de Dorobanti adica:Adelina Pestritu, Andreea Tonviu, Sanziana Buruiana, Bianca Dragusanu si ai cu buze mari...nu mai stiu cum ii zicelaughing. Le-as pune sa se bata intre ele pana mor cinci dintre elerolling on the floor. Doar ca sa scape lumea de astfel de specimene.

| AndrogynBeauty explică:

ArcAnna, al doilea mesaj al tău e interesant, locul 2 după cel cu fundiţă.

| ArcAnna a răspuns:

Presedintele tarii.mai vedem noi cine ar comenta apoi
pai as schimba o serie de legi si as introduce altele.as face niste tranzactii bancare irevocabile asa fel incat toti cei ce au salarii mici sa primeasca o suna considerabila de bani.toti oamenii saraci ar primi case si ajutoare sociale.as expulza cat de repede pe insula serpilor toti tiganii.as retrage toate trupele romanesti din Kosovo