| clauss a întrebat:

Daca ati mai avea de trait 3 zile ce lucruri trasnite ati face?

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai as face o petrecere cu toti prietenii mei, as bea pana cad jos(suna un pic aiurea da mna, mai am 3 zile ce mama naibii), as fuma vreo 10 pachete de tigari, as face bungee jumping, vreo 5 ore cel putin nu i'as mai da drumul la prietenul meu si dupa aia imi trag un glont in cap(nu de alta da nu mi'ar placea sa'mi numar ultimele minute)

| oana23madrid a răspuns:

Mas ruga ca sa traiesc mai mult...

| wonderbra a răspuns:

As face bungee jumping, scufundari si in a treia zi as face sex non stop(de fapt cat as putea de mult)sa mor cu fericirea pe buze si extenuarea-n fizic.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as face nimic, as sta si as astepta moartea cu o coasa mai mare ca a ei si i-as propune un duel...glumeam! happyCred ca as face sex non-stop sa fiu sigur ca voi muri fericit! Acum vb serios;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as face nimic ,as sta si as astepta moartea cu o coasa mai mare ca a ei si i-as propune un duel...glumeam ! happyCred ca as face sex non-stop sa fiu sigur ca voi muri fericit ! Acum vb serios ;-)

| cilion_5256 a răspuns:

Asa si doar asa... priveste filmul asta! si... : {knocking' on heven's door} (Достучаться до небес)