| Neah a întrebat:

Daca esti nascut in Decembrie ce zodie esti?

10 răspunsuri:
| DudaYeah a răspuns:

Esti sagetator. De pe 22 noiembrie pana pe 22 decembrie esti sagetator. (daca m-am inselat in privinta cu ziua, scuzati!)

| Isabella17 a răspuns:

Capricorn sau sagetator.

| JustForFewSeconds a răspuns:

Deci in decembrie sunt cam 2 zodii:
Sagetator (20 noiembrie- 22 decembrie)
Capricorn (22 decembrie -19 ianuarie)

Funda?kiss

| sory_1939 a răspuns:

Daca esti intre 22 octombrie si 20 decembrie sagetator si daca intre 21 decembrie si 19 ianuarie esti capricorn

| mistakeofyourlife a răspuns:

Daca esti nascut la inceput sagetator. happy

| CookieșiParty a răspuns:

Depinde.Pe 25 decembrie esti Sagetator.Dar mai este si capricorn! conteaza ziua!

| Bella_3635 a răspuns:

Daca esti nascut intre 1 si 21 Decembrie ESTI SAGETATOR
Daca esti nascut intre 22 Decembrie si 19 Ianuarie ESTI CAPRICORN!

| Kitty a răspuns:

Inainte de 21 decembrie este zodia sagetator, dupa 21 decembrie inclusiv, este capricorn.

| Raul_Raul_Vulturul_Singuratic_1989 a răspuns (pentru sory_1939):

Decembrie 31

| Jupanu_Adrian_1990 a răspuns:

Dacă m-am născut în decembrie ce zodie sunt