| RaLuKa_8810 a întrebat:

Daca Eu va raspund la aproape toate intrebarile voi de ce nu-mi raspundeti?

1 răspuns:
| DianaDidi95 a răspuns:

Pai uite, ca sa nu te superi pe mine, eu iti voi raspunde: nu ti se prea raspunde la intrebari, pentru ca uite, asta de exemplu este chiar o intrebre fara rost, pune si tu intrebari normale si sigur membrii TPU iti vor raspunde, si iti voi raspunde si eu daca voi sti, si eu am intrebari la care am doar cate un raspuns, dar asta este, trecem peste, ca nu conteaza, importan e sa pui intrebari care-si au sensul!
Baftahappy
Funda?