| Joker3134 a întrebat:

Dacă folosești de mai multe ori o crema posibil sa nu mai aibă efect?

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Posibil sa se invecheasca, sau sa nu observi rezultatele slabe dupa ce trateaza o problema evidenta.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca e slaba sau ai nevoie de un efect puternic, atunci in general organismul se adapteaza la orice (de exemplu eu am baut cafea de la 18 ani si acum nu mai are nici un efect de trezire, doar imi creste tensiunea)

| AdrianaB1 a răspuns:

Nu consider acest lucru, însa dacă ai impresia că nu mai este suficient de bună, și nu acționează pentru ce ai tu nevoie, schimb-o, și caută una mai eficientă.