| Dean1996 a întrebat:

Daca iti faci tatuaje(cu henna) este posibil sa faci cancer?

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Spun doar din cunoştinţele mele, dar nu sunt chiar foarte sigur. Nu ştiu care e riscul de cancer, dar cam poţi face cancer de la orice în zilele noastre. Doar dacă foloseşti henna, atunci să fie la cineva care se pricepe şi să nu fie de culoare neagră deoarece a fost tratată cu o substanţă ce face ca această henna să fie mult periculoasă decât cea naturală (care are culoare maro)

| Psihiatra a răspuns:

Depinde unde iti faci tatuajul. DAca locul resprectiv este murdar, ai toate shansele.Trebuie si acul sa fie steril. Oricum, succes cu tgatuajul.

| keytao a răspuns:

Poti citi aici, si vei afla mai multe este un articol referitor la intrebarea ta :http://www.clinicistomatologice.ro/stiri/610-Tatuaje_Henna.html

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Cu cine? cu hannah montana? laughing posibil, eu stiu...doar nu ti-ai facut un tatuaj cu hannah montana...nu? laughing