| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu am camera web e posibil sa o instalez in calculator (cum spuneam, fara sa o cumpar)?big grin daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Nu conteaza a răspuns:

Pai daca nu o ai cum so instalezi?straight face nu cred ca poti adica nu ai ce sa instalezi din moment c camera nu a fost cumparata. poti sa imprumuti una d la prietena thinking si o intalezi daca asta te referi

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu poti, deoarece tu nu ai web.Nimeni nu te poate vedea daca nu ai unul, poti instala toate driverele din lume si tot nu vei reusi.happy

| laura64 a răspuns:

Din pacate nu. Doar unele laptop-uri au inclusa si camera Web.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Cum sa instalezi ceva ce nu ai?