| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca pamantul s-ar ticni si ar zbura prin alte galaxii voi ce ati face?

45 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu stiu ce ai face tu, dar eu, viu sau mort, as merge cu el.

| zurick a răspuns:

Aș zbura și eu cu el.Compasiune,ce mai laughing

| untu a răspuns:

Taci! Ciocu'mic! Nu se spune asa ceva ca atragi undele negative care produc nenorocire! Musca-ti limba sau bate cu pumnul in lemn de trei ori sa nu se intample asa ceva niciodata! Fii o persoana optimista si gandeste pozitiv la lucrurile bune si frumoase, viata merge inainte! Sarbatori fericite si La multi ani, 2017 cu multa sanatate si bucurii alaturi de cei dragi!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As rade

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa razi cat mai repede, ca sa apuci sa razi ceva pana isi pierde Pamantul atmosfera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am muri, Bulisor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stop cardiac :s

| KanezuY a răspuns:

Posibil sa creez alta planeta laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| Anonymous412 a răspuns:

Sa o luam logic.
Daca pamantul ar zbura prin alte galaxii inseamna ca ar iesii din campul lui gravitational, ceea ce inseamna ca pe pamant ar fi gravitatie 0.
Am pierde lumina si caldura provenita de la soare, iar nucleul pamantul l-ar mai tine cald maxim o luna, pana s-ar stinge si acela.Probabil se va intra intr-o era glaciara, sau se vor intampla tot felul de fenomene ciudate.Sa nu uitam, nu ar mai exista nici atmosfera, asa ca aproape toate vieturitoarele pamantului se vor stinge.Pestii ar ramane ultimii, urmand ca si ei sa moara.

| Anonymous412 a răspuns (pentru Anonymous412):

Deci prin urmare, raspunsul e ca...
As murii.

| Andreiandrei2000 a răspuns (pentru Anonymous412):

Nu am luat in calcul aceasta posibilitate micutule Einstein, doar ca gravitatia noastra provine din nucleul pamantului.

| Anonymous412 a răspuns (pentru Andreiandrei2000):

N-am zis ca ma si pricep la chestii gen.

| Andreiandrei2000 a răspuns:

Nici macar nu ar iesi din galaxia noastra si as fi mort de mult mult mult timp. Dar sa presupunem ca ar calatori cu o viteza de 1000 de ori mai mare deca viteza luminii. Cu siguranta nu ai apuca nici atunci sa traiesti, probabilitatea sa te lovesti de un nor de meteoriti, gaura neagrea, alte planete, etc este destul de mare, mai ales de un nor de meteoriti. Dar sa presupun ca aveam semafor verde peste tot.

Cred ca am luat amenda pentru depasirea limitei de viteze, dar sa presupunem ca avem radar si incetinim. So, ce as face?

As imbata niste aliens cu tuica de pruna facuta la tara, as promova traditiile romenesti in Univers, as lansa un OTV Universul si as cauta-o pe elodia prin alte galaxii, as face un infinit de episoade.