| Raluca591 a întrebat:

Daca pic bacul la istorie in iunie, in septembrie pot alege o alta materie la care pot da?(din profilul meu, adica as alege logica-sunt pe stiinte sociale). Sau va trebui sa dau tot la istorie?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

La istorie este obligatoriu, nu poți alege.

| Lightning1997 a răspuns:

Istoria este proba obligatorie a profilului, se da deci oricum. Logica este cea la alegere, nu au legatura.Nu alegi intre logica si istorie, ci intre logica si celelalte socio umane sau geografie.Istoria o dati toti de la stiinte sociale.

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Va trebuie să dai tot din istorie din câte știu eu.