| Barajag a întrebat:

Daca s-ar intampla doamne fereste ceva rau, ce mostenire veti lasa?

Răspuns Câştigător
| marie a răspuns:

Nu as vrea sa ma gandesc la moarte, dar daca as lasa mostenire as lasa viata mea:X...cultura pe care o aveam(din mom. ce am murit) si lucrurile mele, as prefera ca multe dintre ele sa li se duca copiilor sarmani:X... m-as simti bine de sus vazand ca lucrurile mele le pot folosi si altora, nu numai mie...happy

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hainele, produsele pentru par, machiaje, calculator, telefon si ce mai e prin biroulaughing

| SweetCandy a răspuns:

Probabil o amintire in minte multorahappy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Amintirea, atatea sfaturi bune date pe internet.

| inna a răspuns:

Hainele de pe mine si din sifoner laughing. a da si pc-ul.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Niste rate la credite pentru nevoi personale laughing glumeam. Nu am cui sa las averea, dar am simtul umoruluihee hee

| JustMeFlory a răspuns:

Telefonul...si datoriile!laughing

| danutza a răspuns:

Monotonia care va fi in urma mea laughing

| FearNoEvil a răspuns:

Un caine, un telefon si un laptop... plus cateva facturi de plata. tongue

| faranume a răspuns:

Pc-ulrolling on the floor

| optimista_5827 a răspuns:

Pai... las ca mostenire sotului meu un blestem. sa nu scape de mine niciodata, chiar daca as muri big grin
nu pot sa-l las... daca nu pot, nu pot sad

| biby29 a răspuns:

Lucrurile mele si recunostiinta mea,laughingca daca n-am apucat sa-mi fac avere, macar astea doua sa le lastongue

| 1968 a răspuns:

Sufletul meu!

| nutzu' a răspuns:

In afara de vila din Nice, hotelul Malibu din Mamaia, Bougaty-ul din garaj, cele 4 milioane $ din banca, cele 12000 hectare din pipera si iahtul personal... nimic

| justme_9224 a răspuns:

Eu las multe... pc-ul, multe reviste, haine, mp3-ul, farduri, camera mea, tv-ul, telefonul, si ce o mai fi prin birou (nici eu nu mai stiu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic...de unde atata mostenire?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai vreti si mostenire, a?
Nu va las nimic laughing
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua case, niste gologani si multe lucruri bune pe care le puteam face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand m-am nascut eram intr-o stare deplorabila asa ca medicul care a asistat la nasterea mea mi-a pus in mana un stilou si o foaie sa scriu testamentul ca nu se stia cat o sa mai traiesc si in incubator nu prea erau sanse sa stau ca pe timpul lui ceasca se taia lumina la fiecare jumatate de ora.
Atunci a fost primul si ultimul testament in format blank.....il mai am si acum dar nu se poate adauga nimic in el...bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lu bunica o crema antirid, mamei ursuletu meu madalinutzi big grin da sa nu-l pupe pe botic k doar eu am voie, tatalui nimic no talking, si lu unchiu 10 lei din pusculita mea, nu mai mult, s sa mai puna si el acolo cate ceva sa-si ia masina odata big grin aaa si lu sor'mea aceeas soarta k a mea big grin ce rea sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa mor!
Stiti culmea zgarceniei?
sa-ti lasi toata mostenirea din testament tie!

uite-te aici sa vezi ce las lumea mostenire!
aici->>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici ->> http://www.youtube.com/watch?v=KH9lx-UjJVE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Doamne ferește, amintirea mea!
Pa, pa.