| MadaTeIntreaba a întrebat:

Daca te-ai duce pe cealata lume cu cine ai vrea sa te intalnesti prima oara? Eu cu bunicul meu care a murit in timp ce ma plimba cu caruciorul crying (Deci eram bebe) si cu Michel Jackson pentru ca mi-a fost un idol.

1 răspuns:
| Lamaitzza a răspuns:

In primul rand cu Dumnezeu, oricum o sa il inalnim cu toti intr-o zi, si in al 2 lea rand cu o catelusa care mi-a murit acum mult timp, era foarte speciala pentru mine, asta desigur daca mor acum daca voi muri mai tarziu probabil cu bunicii etclaughing intelegi tu.