| RAY a întrebat:

Daca te-ai fi putut naste ca o persoana istorica faimoasa, care ar fi acesta si de ce?

65 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ca omul ala care a **** cele mai multe femei la viata lui.

| RAY explică (pentru Nemessys):

De ce?

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

De e ce nu?
Asta e mai putin faimos. laughing Decat sa fiu unu de ala care cand iese pe strada se uita toata lumea la el, mai bine asa rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonardo da Vinci. De ce? Inteligenta lui. Era expert in atatea domenii, rar vezi asa ceva.

| Freya1 a răspuns:

Cleopatra a fost considerata din toteauna drept cea mai frumoasă femeie din lume

| Caro34 a răspuns:

Mircea cel Bătrân - Nu pot uita niciodată Scrisoare III!

| RAY explică (pentru Caro34):

De ce ma i intrebat de zodie?

| Drimmero a răspuns:

Nu vreau sa fiu in pielea altuia, eu sunt eu, autentic si original!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nici a patronului a lui arsenal?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Lasa-ma cu terminatii aia ca sunt cunoscuti in toata lumea ca fiind cei mai pr0sti conducatori de club, au castigat de cand au venit la Arsenal doar injuraturile noastre si multe alte scandari impotriva lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Frumusete? Atat? Ma asteptam la mai mult din partea unei fete/femei.

| Caro34 a răspuns (pentru RAY):

Asa, ca si fapt divers! Aveam o curiozitate...

| RAY explică (pentru Caro34):

Vrei sa stii daca suntem compatibili?

| Freya1 a răspuns:

"Dacă nasul Cleopatrei ar fi fost mai scurt, fața lumii ar fi fost alta",

| RAY explică (pentru Freya1):

Naty si tu esti frumoasa

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era frumoasă, fără îndoială şi cu siguranţă rafinată, cultă, inteligentă, voluntară, animată de ambiţii înalte. Vorbea şapte limbi, beneficiind corespunzător originii de o educaţie aleasă.

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc.Tu cine ai vrea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Eu stiu asta pentru ca imi place istoria, dar tu ai specificat doar frumusetea ei. Mi se parea aiurea, atata tot.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am scris doar una din calitati si una din femeile din istorie care mi-au atras atentie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Ok

| RAY explică (pentru Freya1):

Adolf Hitler,daca eu eram Hitler nu faceam nici un razboi si astfel nu exista nici un razboi,nu mureau milioane de persoane nevinovate,trimiteam pe evrei in tara lor, invadam Anglia si aveam toata asia,africa in mana,desigur ca si Darwin, Einsten, Leonardo da Vinci dar inteligenta nu atrage sexul opus desi as fi vrut sa fiu un barbat frumos, inalt, bogat, inteligent

| Caro34 a răspuns (pentru RAY):

Suntem, fii linistit! Nu caut sa ma marit! Era un fapt divers! Mai fac si eu cercetare stiintifica... Numai bine!

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Poate esti da nu te-am vazut noi inca laughing

| RAY explică (pentru Caro34):

Sa imi spui si rezultatul experimentului

| RAY explică (pentru Freya1):

Reao nu sunt mort sunt viu si scriu din iad pe TPU, sper ca nu ai rude evrei ca la noapte te vizitez

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu mort frumos, inalt, destept cu bani...Nu am evrei si nu sti unde stau sa vi laughing

| Bacemi a răspuns:

Goethe. A fost un geniu și m-a impresionat prin multidisciplinaritatea de care a dat dovadă, calitatea operelor și interesele avute. Am ajuns să îl îndrăgesc și mai mult după ce am citit Suferințele Tânărului Werther.
Aș fi spus Aristotel inițial dar mi-e destul de greu să mă pun în postura de a trăi în societatea de atunci.

| Caro34 a răspuns (pentru RAY):

Nu fi curios! Nu-i prea plăcut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cleopatra

| RAY explică (pentru Caro34):

Ba da sunt curios, stiinta e pasiunea mea