| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca un baiat ar creste de mic numai printre homosexuali cat de mari ar fi sansele ca acel baiat sa devina homosexual cand va fi adult? Va simti acel baiat atractie pentru barbati cand va creste si va ajunge adult?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Te cam nasti gay, nu cred ca e influentat acel copil. Poate putin, doar daca vede ceea ce fac " parintii" lui crezand ca e normal. Romania se plange de natalitate scazuta, sa bage in aplicare casatoria lgbt ca e jale apoi. Eu ii pup mana mamei ca m-a nascut heterosexual si sunt de genul masculin!

| Mayhem666 a răspuns:

Determinarea homosexualitatii, nu se intampina in copilarie, ci inainte sa se nasca. Este o posibila sansa, ca acel copil sa devina la randul lui homosexual, dar sansele sunt foarte mici. Homosexualitatea unei persoane se dezvolta din pantec, nu apare pe parcursul vietii.

| justanotheruser99 a răspuns:

O aproximare ar fi 70% sanse sa devina homosexual, dar nu e exclusa posibilitatea de a fi atras de persoanele de sex opus.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai ar fi putin probabil daca prin absurd ar trai numai cu asemenea oameni sa devina ca unul din ei, un baiat mic care n-are nici 7 ani nu ar intelege lucrurile astea legate de homosexuali dar lumea e plina de astfel de oameni.
In zilele de azi orice e posibil.
Eu nu am nimic cu ei ce ma priveste pe mine de homosexuali? daca se comporta normal si nu fac anumite gesturi mai...vulgare sau asa in public in locuri publice nu ma deranjeaza.

| Sociopat a răspuns:

Te mai poti gandi cumva.
Cat de mari sunt sansele ca acel baiat sa fie fortat de parintii lui de acelasi sex sa fie heterosexual de frica opiniei publice care, daca copilul e homosexual, va da vina pe ei si va scadea si mai mult sansele ca cuplurile gay sa adopte?

| n1445 a răspuns:

Sansele sunt foarte mari, asa o sa ajungem toti homosexuali nu o sa mai aiba loc perpetuarea speciei si bum, disparem.