| anonim_4396 a întrebat:

Daca un Folder de dimensiune mai mare cand i-am dat (din greseala) Delete si imi scria ca este prea mare pentru Recycle Bin, mai poate fi recuperat cu ajutorul vreunui program, sau imi iau adio de la fisierele care au fost in Folder? Funda+voturi

1 răspuns:
| EpicWIN a răspuns:

Nu se mai poate recupera nimic... el il pune in recycle bin si ii da delete automat fara sa ii mai dai tu empty, acest lucru este datorat de faptul ca hard drive-ul nu este facut pentru a copia mari cantitati de tare ( de aceea cu cat mai mare este fluxul de date. se completeaza mai greu ) SAU stergerea lor, care ar putea contribui la obtinerea de Bad-uri. Funda?