| Doarunaltutilizator a întrebat:

Daca v-ati intalni cu cel care a creat site-ul TPU ce i-ati spune? cum l-ati felicita pentru ca a creat site-ul?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Marele Catalin T, intra destul de rar pe TPU!
As iesi la cafea /ceai cu el nu stiu ce-i place lui Catalin sunt multe de spus.
Daca l-as felicita? Da, pentru am intalnit cativa oameni speciali.

10 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

L-as scoate la o bere la terasa. happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

L-as felicita evident. La o bere daca se poate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi zic să își facă cont pe site(în caz că nu are deja ), să îi pot trimite o felicitare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pizza, berică, ceafă de porc supiță de puiuț, sau ciorbiță de burtică, vezi ce meniu regesc, poate cel care a facut siteul este o ea, si atunci rasfatul ar fi maxim sfirsind cu un masaj din cap pină in tălpi, ca sigur îi va plăcea daca a stat toată ziua la inăltime (pe tocuri). Dar nu ave m noi șansa de a cunoaste pe cel/cea care a inventat TPU.

| LoveSleep a răspuns:

I-as spune că dacă nu era el, trăiam mai mult.
Am auzit că blestemele contează si am primit câteva.

| AFR81 a răspuns:

Evident ca l-as felicita. Este cu siguranta un om inteligent. A avut o idee minunata.

| mgtow a răspuns:

Imi aduc aminte de misteriosul catalin, dar nu are curaj sa dea vorba cu noi. O sa ramana ascuns dupa Cristina si nu mai stiu cine care ii tin bariera de protectie. Sa creasca mare atat pot zice

| R0R0 a răspuns:

L-as felicita ca a creat acest site si atat.

| Doarunaltutilizator explică:

Eu l-as felicita pentru ca a creat site-ul i-as spune ca a facut o treaba buna cu el si ca a avut o idee minunata sa-l faca.

| Atotstiutorul a răspuns:

Problemele de functionalitate a site-lui timp de incarcare prea multa reclama, raspunsurile se dau greu. ideea e buna dar implementarea lasa de dorit de peste 5ani de zile!