| bratie a întrebat:

Daca va reanvia Vlad Tepes Romania o va duceo mai bine?

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca am vedea numai,, pusi in teapa pentru ca asa am putea scapa de hoti si pote de frica nu am mai fura.

2 răspunsuri:
| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, nici nu am stiut ca a mai inviat o data. pentru ca a reinvia inseamna ca o data a mai inviat. De ce nu ar mai face-o inca o data? Lasand gluma la o parte intrebarea formulatat corect ar suna cam asa``Romania ar duce-o mai bine daca ar invia Tepes``. mai mare atentie la greseli. Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad Tepes a fost un domnitor, nu un rege, presedinte. Chiar daca ar mai trai, nu va avea vreo putere in stat. Daca se dadea de partea comunistilor, cred ca ar fi insemnat ca Iliescu sa fi fost un simplu deputat.