| DiannaDi a întrebat:

Dati-mi idei de statusuri pe hi5 ca am ramas in pana de idei straight face
cele mai faine status-uri primesc fundita:X

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Erai naturala, te simteai bine, si se vedea... Iti cauti jumatatea, si ti-ai cautat`o printre multi. Majoritatea erau copii care se credeau adulti happy!

"Dar am nevoie de tine ca sa ma iubesti happy!"

"Si chiar daca n`am fost prima. stii si tu, sunt singura care conteaza!"

Dupa spusele mamei mele. daca acum nu te iubeste, nu te astepta ca in timp sa o faca happy.

Conteaza masina de afara... apartamentul din capitala conteaza in ce tara o s`o duci la vara :*

Miros iarba si o las sa-mi fredoneze delirul. norii alearga ca ma contopesc si le pierd sirul

"Ce-i frumos in suflet. nu-ti poate fi luat love struck

Chiar daca stiu ca ma minte, prefer sa il cred decat sa simt ca il pierd"

E o poveste pe care o sjtii` [day dreaming]
E povestea speciala din viata` asta banala`[:*]
Zambeste`! Tu esti tot ce am mai bun`[love struck] #

cand soarele va straluci, vom straluci impreuna, ti am zis ca voi fi aici mereu, ti am zis ca vom fi prietene pentru totdeuna. -"

Noi vorbim de parca ne-am certa`. Sa mor`!
Cand spui "Ce mm faci?! Pe unde esti?!"
Inseamna ca` vorbesti cu un prieten pe care il iubesti`! #

Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X

"Cand ei Cred Ca ai renuntsat da din cap.zambeste si treci la linia de start. love struck"

sunt zodia leu. stii si tu ca nu prea dau in spate. ca un leu merg inainte chiar daca merg pe coate

Ai ramas ca un tatuaj facut la betie, pe care sunt mult prea rebela sa-l sterg!"

Nu renunta nicicind la ceea ce-ti apartine, si nu permite altora s arenunte la tine...

te iert pentru ca stiu ca ma iubesti, te iert pentru sufletul meu.

zambesc cand se vad, plang cand se cearta, dar indiferent se fapt ei se impaca si se iarta.

". tu ai nevoie de mine, si eu de tine sad ti-as sugera sa treci peste mandria de sinebatting eyelashes"

"Daca tu esti bun cu mine, asa voi fii si eu si-ai sa fii mereu pe primul loc in sufletul meuuuu happy love struck

. trebuie sa`mi pese mai mult de mine. cateodata sa faci rau, aduce bine happy"

Nu e vina ei ca o folosesti ca sa ma ranesti dar tu, faci spume cand nu reusesti happy"

"Nu m`ai lasat sa-ti arat cine sunt, m-ai judecat inainte sa ajung la inima ta, nu se face asasad. iubeste-ma pe mine nu imaginea mea."

"Degeaba`ncerci sa ma intorci acum din drum, e randul meu sa ma joc cu tine acum."

"darling, ceea ce nu stii, sau nu vrei sa recunosti tocmai pentru ca stii, este ca sunt mai buna decat ea."

"elegant dar ce e dincolo de fata asta ...stiu doar cei pe care i-am facut sa planga in viata asta..."

Cu pielea ei bronzata pune pasiune. vorbeste urat. da face numai lucruri bune."

Vreau sa ma iubesti cu adevarat. sa stai mereu langa mine, nu m`am saturat de tine!

Ea spune, el face. S`o plimbe, s`o imbrace. Sta bine cu RON`iibatting eyelashes de parca ar fi Iri si Monii laughing)"

"Fetele vor gentzi LV, masini beton. In dormitor bagabontzi cu nume sonor laughing)!"

"Nu sunt femei pe interes, decat barbati care platesc si femei care primesc!"

Sunt o fata care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa! Imi place viata nu ma poti judeca, nu trebuie sa-ti scriu vreun raport pe unde umblu, s`au cand ma intorc! laughing"

Dintre toti cei care vor intra in viata mea, numai prietenii adevarati vor lasa urme in inima mea!"

"Fi perversa cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand cineva nu te pretuieste. Invata sa te faci respectat chiar daca nu toata lumea te inghite."

N'am averi, am doar prieteni care suna sa-mi spuna:Ai grije de tine, te pup, Noapte buna!laughing"

"Are `acel ceva`! E genul`de fata` care te`vrea. Dar` n`are nevoie de tine`!""

"nu am nimic de pierdut, daca`o iau de la`nceput!""

A fost o greseala facuta de mine fara intentie. Sincer, n.am realizat ca ti.am dat prea multa atentie. laughing) liber puiule :*. Du. te la prt ta sa te calmeze cum stie ea mai binelaughing"

"♥Si poate voi iubii din nou ♥Eu nu fur inimi, le primesc cadou♥"

"pot fii Tot ce`ti dorestiii` atata timp cat ma Iubesti` love struck!

"Baietii iubesc femeia reaaa love struck nu unaa` bunaa`. ca aia reaa le e pe inimaa stapanaalove struck

"Toate te vor macar o noaptesmug. Da n-ai timp d vagaboante [-x! Le vrajesti. Le zapacesti. Le dai idei. Le dai sperante. Da cand vine vorba de iubireee`love struck. Le zici ca ma ai pe Mineee`love struck!"

Ce frumoss` te porti cu Ea`, e Rasfatata Taa` love struck si la toate`ai Rununtza doar pentruu Ea` day dreaming

"Nu incerca sa-i minti acum ca Ea e doar o oarecare.happy cand ei stiu ca amintirea Ei ink te doare oh go on. Stiu ca din partea ta femeile pot pleca... ca`au fost multe in patul tausmug. Dar nu si in inima ta; x"

Este atat de schimbata; x! Exakt cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodatawinking!""

`. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`nikiodata

32 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Daca nu ai auzit de mine inseamna ca nu ai cultura generala. laughing

| Emena a răspuns:

-Ai sa-ntelegi candva cat ai gresit si nu vei afla
Cum te-a iubit si atunci vei regreta...
-Pulsul inimii imi sta in loc... Si ma rasfata de dimineata O aroma de cafea
-Cuvintele unui om beat reprezinta gandurile unui om lucid.
-Nimic nu e departe cand iubesti
-Omul este o fiinta cu o singura aripa de aceea nu putem zbura decat in doi.
-si oricat as incerca.nu te voi putea uita
-esti aproape. dar totusi,. atat de departe
-langa tine vreau sa visez si sa mai stau
-love is not a reason to cry. love is just a reason to smile
-am nevoie de tine mai mult ca oricand
-dragostea e un sentiment ciudat. m`a facut sa visez neincetat
-as renunta la toate pentru noi.nu pentru iubire

| daniDeeDee a răspuns:

Www.statusuri.ro/
statusuri.net/
statusuri.de-calitate.ro/
www.statusuri-mess.com/
www.statusuri.ws/
statusuri.blogspot.com/

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

- Dau gainile cu ruj!
- Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
- Mama prostilor e mereu gravida
- Cand viata iti intoarce spatele…prinde-o de fund…
- Nu lua niciodata un somnifer si un laxativ in aceeasi seara.
- Copil tembel, pierdut borcan zacusca.

| MihaLoveYou a răspuns:

Cumpar droguri, care are de vanzare nr. meu de telefon e 112.
Statusuri de dragoste - love
01. Acela care nu se iubeste pe sine insusi nu stapaneste nimic pe lumea asta…
02. Acum cand te iubesc te rog nu spune NU doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu!
03. Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut, inca ii mai simt amprenta lui… 04. Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima…
05. Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu… Ai grija de inima mea… Ai grija de noi si de dragostea noastra…
06. Ai inchis marea in ochi si soarele-n suflet, ca ma topesc de cate ori ma atingi, si ma-nfior de cate ori ma privesti, te iubesc si n-o sa renunt niciodata la tine…
07. Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si iubirea incepe cu tine si cu mine
08. Alfabetul incepe cu litera ‘a’, numaratoarea cu ‘1', tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine…
09. Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X

| DTralala a răspuns:

Buna... uite niste idei :

"nu merita sa suferi pentru nimeni pentru ca cel care tine la tine cu adevarat nu te va face sa suferi niciodata...straight face"

"viata e atat de cruda...si nu putem fake nimic..."

"Viata e ca hartia igienica: lunga si folositoare."

Sper ca ti-am fost de folos :*!
daca poti, te rog, fundita :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingerasha: Dau o bere! (si o sa inebuneasca toti baietii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu plange pentru ca s-a terminat; zambeste ca s-a petrecut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine rade la urma rade mai bine... da cine rade primul' intelege poanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.statusuri-messenger.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma iubesti numai pe mine, atunci de ce te mai gandesti si la ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Acum ecoul tau iti spune asa : chiar daca ai puterea sa ascunzi... ti-e dor de ea!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o diva de pus in rama nu ca altele o panarama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe:
www.sts.hi5.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand parinti!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand parinti!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o mik printesa. Intr. o lume perversa. Stiu ce iti place, ce nu. ti place, Ce vrei si ce nu vrei. Dar asa imi place mie sa ma joc cu nervii tai!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o mik printesa. Intr.o lume perversa. Stiu ce iti place, ce nu.ti place, Ce vrei si ce nu vrei. Dar asa imi place mie sa ma joc cu nervii tai! winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cii cu siropoasele astea poti sa scrii: Bineebatting eyelashes. sau ceva nu rahaturi din astea care sa te plictisesti citindule thaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu. Visele se spulbură aproape instantaneu

Caut să am puterea să pot să visez. Să nu mă opresc din drumul pe care. l urmez! Şi ce mă face sa nu cedez e gândul ca sufletul meu nu e singur!

Şi mă voi trezi în fiecare dimineaţă zâmbind. ştiind că am tot ce mi.am dorit

•Lasă. te purtat de vânt. O să fie bine pe cuvântt:-x

Numai tu poţi vedea dincolo de cuvinte. x.

•Pas cu pas am învăţat nimic să nu regret |:!

Dacă tu ignori tot ce te.nconjoară. Asta nu inseamnă ca o să dispară.; x

Trăiesc într-o lume perfectă. Fiecare produs are-o etichetă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna p nr 0769930435
si te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am nascut in ciuda tahwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un ingeras am inima zdrobita pentru vindecare iti cer o sarutare. ce zici ma vindeci?winking

sunt la spitalsad nu iti face grij te-au gasit in inima mea...nui asa ca nu vei mai pleca?

nu am nevoie de prieteni mei cat am nevoie de tine iubirea mea:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Iubi Un Fotbalist Ca Ee Mare Ogoist Cand Ee Dragostea Mai Mare Are Meci In Deplasare...winkingwinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PulA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata e frumoasa si eu suntla fel

| ainaw a răspuns:

Http://www.statusuri.ws vezi aici o mulţime!

| Oana0303 a răspuns:

Azi va fi soare 30 de grade vant slab si o mare de cristal... dragoste in aier si doar un fraier ce te asteapta in zadarsadlove struck.