| maria_6679 a întrebat:

Dati-mi niste exemple de carti de dragoste sau povesti care sa le pot citi

7 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Invitatie la vals-de Mihai Drumes

| Marry:X a răspuns:

Buna. Poti sa citesti seria„Twilight", cartea „Gazda", de Stephanie Meyer, ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi, ps:i love you, adevarata dragoste, ai incredere in mine, alchimia dragostei, puterea dragostei, istoria secreta a sarutului, pasiune si pejudecata, invitatie la dans, impreuna pentru totdeauna.Sincer ti le recomand din suflet. Spor la citit:*.

| woody_9489 a răspuns:

Cella Serghi - Panza de paianjen [meritabig grin]
Camil Petrescu - Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps i love you... s-a facut si un film.Sincera sa fiu nu am stiut de carte la inceput dar eram de-a dreptul indragostita de film.Plimbandu-ma prin mall intr-o zi am intrat intr-o librarie si am vazut cartea. E splendida abia asteptam sa ajung acasa sa o citesc. E extraordinara. O recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maitreyi de mircea eliade...este fffffff frum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maitreyi de mircea eliade...este foarte frum

| JokKer a răspuns:

Amurg e de dragoste. Mai este una, dar nu-i de dragoste dar cu siguranta o sati placa se numeste Mine in lupta sa te gandesti la mine