| diu a întrebat:

Dati-mi niste statusuri de prietenie triste.adica.ceva.:-sthinking prietenie la departare happy eu sunt acolo si ei sunt aici happydistanta e mare.big grin si vreau niste idei :X funda cele mai frumoase:X

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Sunt oamnei asa de fraieri incat imi ntreaba si asta

| Tokha a răspuns:

Alfabetul incepe cu litera a, numaratoarea cu 1, tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine., Eu sunt inofensiva, dar gandul meu este criminal., Fiecare cuvant e o speranta in plus … fiecare clipa trecuta, imi spune ca moartea mea e aproape, iar eu inca visez! Mai vrei altele? Ti le trimit prin mesaj privat.big grin Am inspiratie caci eu trec prin multe.