| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie un link de unde pot downloada subtitrarea la scary movie 1.va rog mult dau fundita subtitrari care merge.ca am incercat cu mai multe si nu merg

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Da? Nu mi-am dat seama.
Incearca si aici, cred ca e in romana, cel putin asa scrie ca e: http://www.allsubs.org//search-subtitle/scary+movie+1+ro/20

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Player nu sunt in romana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca subtitrarea sa fie sincronizata cu filmul trebuie ca amandoua sa poarte EXACT acelasi titlu, prin titlu intelegandu-se numele filmului si tipul filmului. Exemplu: Matrix Reloaded DvdRip. Xvid-Axxo
Si sa ai grija la marimea filmului, findca in functie de cum a fost prelucrat poate fi pentru 1cd sau pentru 2cd. Asta trebuie sa urmaresti. Ti-am explicat mai babeste, in speranta ca vei intelege. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca subtitrarea sa fie sincronizata cu filmul trebuie ca amandoua sa poarte EXACT acelasi titlu, prin titlu intelegandu-se numele filmului si tipul filmului. Exemplu: Matrix Reloaded DvdRip. Xvid-Axxo
Si sa ai grija la marimea filmului, findca in functie de cum a fost prelucrat poate fi pentru 1cd sau pentru 2cd. Asta trebuie sa urmaresti. Ti-am explicat mai babeste, in speranta ca vei intelege.