| marina347 a întrebat:

Dati-mi va rog ceva idei de jocuri penrtu anul nou la concurs

2 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Eu joc:Mirrors edge; Tomb raider-legend, Underworld, Anniversary; No one life Forever 1/2; catwoman vegeante; megaten; batman arkham; Spider man; Harry Potter; Tales-Runner; S4 league; Prince of Persia; Mortal kombat vs dc universe; Naruto ultimate ninjas; Champions online; City of heroes; X-Blades; Blades and soul; North Continent; Rakion online; perfect World online si multe altele sper ca te-am ajutat. Funda?big grinbig grinbig grin

| ErickEmil a răspuns:

Metin2.ro sau CAbal Helix online sau $tory