| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi va rog niște locații unde sunt case/vile/clădiri abandonate unde pot intra din Constanța. Nu vreau sa fie case în construcții sau ceva de genu, vreau sa fie parasite gen locuite și părăsite, idk, înțelegi voi. As vrea sa le explorez împreună cu prietenii mei

2 răspunsuri:
| Iamforfun a răspuns:

Nu sunt din Constanta, dar am vizitat-o de multe ori. In apropiere de Muzeul de Istorie și Arheologie am văzut clădiri părăsite. Nu știu dacă poți intra să le explorezi, dar poți încerca. Ai grija să nu se prăbușească pe voi.

| bos5000 a răspuns:

Pe strada Caraiman e o clădire părăsită vis a vis de un teren de fotbal