| magicianul19 a întrebat:

Dati si voi un pronostic la meciul Utrecht-Steaua. cine ghiste scorul corect primeste funda. numai primul ca nu se poate mai multe fundite.
eu zic 1-2 pentru Steaua
Hai Romania!

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

1-1, deci meci nul.

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Egal

| iuddavali a răspuns:

1-1

| Octaviana_9832 a răspuns:

In seara asta, dupa parerea mea, Steaua va incepe meciul foarte bine [asa cum face de obicei] si va sfarsit prost [tot ca de obicei].
Cred ca steaua va deschide scorul iar meciul ori se va sfarsi cu egal ori pierde Steaua!
Eu sunt stelista [Fortza Steaua!] dar sincera sa fiu Steaua m`a dezamagit rau de tot in ultima perioada happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic 2-0 utrecht

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-1 pentru steaua