| whatisthis19 a întrebat:

De ce nu mai prezintă Simona Gherghe Acces direct?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate si-a gasit o oferta mai buna

| Wr3nch a răspuns:

A mers in concediu medical si aparent conducerea a decis ca mirela e mai buna pentru rol. Desi la ce teava de canalizare a ajuns emisiunea probabil pleca oricumlaughing

| JicaContra a răspuns:

BUN VENIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT
in show biz... toata lumea si-o trage cu toata lumea
si NU E NIMIC SECZUAL IN ASTA

de ce Buhnici nu mai prezinta IlikeIT
pentru ca e UN IMBECIL NENOROCIT, care minte si e PROST CU ULTIMILE SPUME
auzi, faci cursul ala de programare, ai job ASIGURAT, deci platesti 700eu si dupa aia firma iti asigura job... NU?!? CA ASTA A SPUS *IMBECILUL* DE BUHNICI
sau
sistemul de operare pe care e bazat MacOS si iOS este... LINUX
HAI SIKTIR VACA IMBECILA, unul care cica, ca se ocupa de IT si nu a auzit de un BSD puternic modificat de Apple numit Darwin, care e un Unix (la fel ca Linux-ul) dar NU E IN NICI UN CAZ LINUX... EVERRRRRRRRR!
(compari mere cu pere radioactive)
samd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca prezentatoarele sunt schimbate foarte des. Numai la IUMOR mai vedem aceiasi jurati de ani de zile. Tipi din culise s-au mai schibat.
Intr-o zi va zbura si prezentatoarea de la acces direct de acum. Toate se plimba de la o televiziune la alta, vezi cazul Gabrielei Cristea.

| MaryMaria333 a răspuns:

Acuma cum are copii nu cred ca mai are timp si nici nu a mai avut nervi pentru emisiunea aia.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Vrei o țară ca afară? Nu mai promova jegul ăla de "emisiune".

| fana1vulpitza2000 a răspuns:

Fiindca a venit alta prezentatoare si i-a luat locul

| utilizator6969 a răspuns:

Fiindca are grija de copilul ei