| ubyta a întrebat:

De care dintre membrii familiei te simti cel mai apropiat?

Răspuns Câştigător
| DeeDee_1261 a răspuns:

Buna.
Pai de Mamy. Normal:X:X. cand e vb de sfaturii si sa ma inteleaga,
Dar cand vine vb de cumparaturi de taty:X:Xlove strucklaughing

21 răspunsuri:
| lia a răspuns:

De mama cand vine vorba de afectiune, de tata cand vine vorba de intelegere si sfaturi si de cei doi frati ai mei cand vreau sa ma bazez pe cineva la orice ora pentru ajutor. happy

| monyk a răspuns:

De bunica in mod special ca mereu a avut grija de mine si a fost alaturi de mine...kiss

kratos
| kratos a răspuns:

De sotia mea si apoi de parinti happy. Dragostea fata de parinti este una dragostea fata de sotie alta.

luciana
| luciana a răspuns:

Oricat de bun este tata, mama e doar una singura si asa a fost in cazul meu : mama a fost mama si totdeauna m-a sprijinit in toate; tata si el m-a ajutat enorm de mult, dar nu e ca mama... ea a fost unica si doar una pentru. mine; pacat ca am pierdut-o de fff. multi ani. Pt. aceasta au suferit si gemenele mele ce nu au uitat-o nici acum, dupa atatia ani... Lucien.

| albastrel a răspuns:

De tata :X

| ViVi a răspuns:

Mama happy

| Emeraude a răspuns:

De mama.
A facut sacrificii imense pentru mine, in toti anii astia, si ii multumesc din suflet pentru tot.
Apoi de bunica-mea, e o persoana foarte deosebita, placuta...prin comportament, reactiile pe care le are. happy
Tata a fost un misogin toata viata, niciodata nu m-a sprijinit, niciodata n-a fost langa mine cand am avut nevoie.Si pentru tot raul pe care i l-a facut mamei...il detest si azi. A ajuns un singuratic, care de abia se misca la 60 de ani, se scalda in "averea" lui din care nu mi-a dat niciodata nici macar un leu... a dat altora, care nici nu erau macar ai lui... dar asta e.

| AndutzaAndu a răspuns:

De tata.

| MisterKat a răspuns:

De mama.

| mariutza a răspuns:

Fratemio

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Se spune ca copil este mai atras de parintele de sex opus... dar tatal meu imi este cel mai bun prieten si ii pot spune orice( mai putin secretul alexandrei ca ma omoara)... El ma invatat tot ce stiu(basket)

| happy.....withoutyou a răspuns:

De tata, din familie ma intelege cel mai bine si ma ajuta sami realizez scopurile fara sa ma convinga ca nu sunt bune sau potrivite pentru mine..., il ador! ma invata lucruri care nimeni nu ma invatat si imi da sfaturi ce nimeni nu sa obosit sa mi le dea! Ma sustine si ma iubeste, sunt absolut mindra de el!

| happy.....withoutyou a răspuns:

Scorul este urmator:
Pentru mama:4
Pentru tata:2
Neutru:2

Lupta este crincenalaughing

| ايرينا a răspuns:

De sorameakiss kiss

| cooola a răspuns:

De nici unuhappy.sau pot spune ca de mama sunt un pic. dar foarte putin...

| ralukyn23 a răspuns:

De maicutzu`meulove struckea tot timpul ma intelege...pe cand tata are alt caracterthinking

| ralukyn23 a răspuns:

Mamicutzu` vr sa zic:d

| devilish a răspuns:

De mama, desi tata imi face toate poftele, ii iubesc pe aman2.:X

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Mama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De tata happy
Este mai glumetz, mai vesel, este de gasca
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unchiul meu.