| BuGsstormbunny a întrebat:

De ce acest martie e mai rece ca in alti ani? Asa va fi toată primăvara oare? Zăpada de mâine sa fie zapada mieilor?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

O sa fie zăpadă naibi, ca posibil sa mai ninga si in aprilie ca mi s-a luat de vremea asta de rahat.
Nu putem sa avem niște anotimpuri normale.Mai nou de vreo doi ani de nu mai bine cel putin in zona mea vara ploua continu, toamna ploua si e frig, iar iarna nu se mai da dusă si nici macar nu e iarna pe deplin ca ghici ce? O săptămână e zăpada restul ploua si e -50 de grade.Bine ca la polu nord se topesc ghetarii.Cum pana mea?

| Catrice a răspuns:

Dacă asta e frig în martie...

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu mai știu care primavara a fost însă in 2018-2019 parca îmi amintesc ca aveam simulare (deci final de Martie) și era viscol laughing.
Posibil, vremea e imprevizibila.