| alexRE a întrebat:

De ce am asa putine vizualizari pe deviantart?
E dezamagitor, caci investesc timp intr-o anumita limita in lucrarile mele, si e frustrant cand vezi o lipsa de feed-back din partea comunitatii artistice de pe deviant...
Am impresia ca pur si simplu arta mea nu e buna si gata...cred ca o las balta
Aici e galeria mea:http://alexkrat92.deviantart.com/gallery/

O parere profesionala ar fi grozava

1 răspuns:
| SuperCoolDude a răspuns:

Fa ceva sa sparga gura targului, sa placa tuturor. Si, eu sunt de parere ca unii au strategii de promovare sau platesc bani ca sa aiba un feed-back pozitiv, plus ca este o retea interconectata de persoane, conteaza sa te bagi in seama cu ei ca sa ai tu de castiga. Si, nu te lasa, munca ta mi-a trezit un zambet in coltul gurii happy.