| Markusfrtt a întrebat:

De ce arat diferit in poze si filmari/video. Ma vad diferit fata de cum ma vad in unele oglinzi. In oglinda din baia mea imi place cum ma vad, dar in alte oglinzi din casa nu imi prea place, arat cam diferit in altele. Argumentati raspunsul?

6 răspunsuri:
| sanziana1234 a răspuns:

De la lumina probabil

| Sadic a răspuns:

Pentru că eşti naşpetă în anumite momente ale zilei
sfinte linguriţă, de ce puneţi întrebări de copii retardaţi?

| Justin_Pînzariu_1999 a răspuns:

Ar trebui sa faci setari la lumina sau sa iti pui diferite teme.

| AlupeiLarisaAndreeaDF a răspuns:

Probabil lumina din baie este putin mai slaba sau vin din spate, mascandu-ti imperfectiunile tenului. Asa e si la mine.

| Markusfrtt explică (pentru AlupeiLarisaAndreeaDF):

Din spatele meu nu vine, e chiar in fata mea, foarte aproape de mine. Posibil sa ma vad diferit si din cauza ca eu sunt blond.

| Perseverance a răspuns (pentru Markusfrtt):

AAAAAA...asta explica tot.